Корзина
65 отзывов
Герметик для фасадов акриловой и  МС полимерный​​​​​Новинка
+380680005757
+380680005757
+380680005757
КиевСтар
+380444495566
Офис
+380501964243
МТС
Cтроительная химия: монтажная пена, герметики, краски оптом с доставкой по Украине.

Неодимовый магнит

Неодимовый магнит
Останнім часом магніти стають все більш популярними, про що свідчать численні запити наших клієнтів, які у свою чергу використовують їх у побуті, в промисловості, для виготовлення різноманітної продукції (від сувенірів до електротехніки).

22.12.15

 

 

Останнім часом магніти стають все більш популярними, про що свідчать численні запити наших клієнтів, які у свою чергу використовують їх у побуті, в промисловості, для виготовлення різноманітної продукції (від сувенірів до електротехніки).

Магніти бувають різних видів: звичайні ферритові (популярність яких все падає, так як вони слабкіше аналогів і швидше розмагнічуються), самариевой (використовуються в промисловості) і неодимові. Останні отримують все більшу популярність і користуються постійним попитом.Часто люди називають неодимовий магніт як: Супермагнит, вічний магніт, сверхмагніт, потужний магніт, рідкісноземельний магніт, сильний магніт, правильна його назва все-таки неодимовий магніт, так як в його склад входить рідкісноземельний метал неодим (Nd), завдяки якому магніти і отримують свої унікальні властивості.

Неодимовий магніт можна використовувати в якості універсального кріплення для сувенірів, меблів, портьєр. Неодимові магніти використовують як пошукові, а також в електроніці і навіть в якості іграшки (Неокуби). Щоб неодимові магніти служили довго, їх роблять зі спеціальним покриттям: це або нікелеве покриття, або цинкове. Найчастіше використовують нікелеве покриття, однак не секрет, що основна причина зносу деталей двигунів внутрішнього згоряння, редукторів і автомобільних коробок передач ― погіршення якості масла, зокрема ― через накопичення в ньому металевих частинок. Такі частинки легко проходять крізь масляні фільтри й стають справжнім абразивом. Використання компактних надпотужних магнітів дозволяє «відловлювати» такі частинки і надійно їх утримувати там, де можна буде легко їх видалити. Досить закріпити такий магніт на зливний пробці картера автомобільного двигуна, і всі продукти зносу деталей будуть миттєво прилипати до цього магніту. При зміні масла їх можна буде легко видалити. Враховуючи те, що робоча температура масла двигунів внутрішнього згоряння перевищує 90-100 градусів, рекомендується для цих цілей використовувати високотемпературні магніти з цинковим покриттям.

Вплив магнітів на здоров'я Неодимовий магніт безпечний для здоров'я, а деякі стверджують, що навіть корисний, проте поки цього немає вагомих доказів. Проте варто врахувати, що користуватися сильними неодимовими магнітами потрібно з обережністю людям, що використовують кардіостимулятор. Неодимові магніти можуть бути різноманітної форми. Найбільш поширені: диск, блок (паралелепіпед), кільце.

Сила неодимового магніту залежить від двох факторів: кількість неодиму у складі неодим-залізо-бор і величина магніту. Чим магніт більше, тим він буде сильніше. Чим більше в його складі неодиму, тим більш яскраво будуть виражені його властивості. 

Предыдущие статьи